57176
No cover
Music
CD
In basket
Zawiera: Miasteczko Bełz: tango. Warszawo ma: piosenka z filmu "Zakazane piosenki". Stara piosenka. Żydzi z Jemenu. Mein Jidische mame. Kołysanka matki. Siedem pięknych lat. List do Palestyny. Srulek. Rebeka: tango z rewii "Yo-yo". Rebeka tańczy tango. Rachela. Santa Lucia. Mały mężczyzna: parodia piosenki "Mała kobietko". Wiosna: monolog z teatru Femina. Moniek-Filharmoniek: monolog z teatru "Banda". Sprawa o alimenty: scenka. Podróżnik afrykański: monolog z teatru "Femina". To nie jest w porządku. Jak się nie ma co się lubi. Trzy listy. Wir tańca nas porwał: walc ang.
Availability:
Czytelnia AT w Warszawie
Copies are only available in the library: sygn. CD.1519/4 (1 egz.)
Notes:
Formatted contents note
Miasteczko Bełz: tango. Warszawo ma: piosenka z filmu "Zakazane piosenki". Stara piosenka. Żydzi z Jemenu. Mein Jidische mame. Kołysanka matki. Siedem pięknych lat. List do Palestyny. Srulek. Rebeka: tango z rewii "Yo-yo". Rebeka tańczy tango. Rachela. Santa Lucia. Mały mężczyzna: parodia piosenki "Mała kobietko". Wiosna: monolog z teatru Femina. Moniek-Filharmoniek: monolog z teatru "Banda". Sprawa o alimenty: scenka. Podróżnik afrykański: monolog z teatru "Femina". To nie jest w porządku. Jak się nie ma co się lubi. Trzy listy. Wir tańca nas porwał: walc ang.
Participant or performer note
Tadeusz Faliszewski, śpiew ; Zofia Mrozowska, śpiew ; Hanka Ordonówna, śpiew ; Chór Dana ; Emanuel Schlechter, śpiew ; Adam Aston, śpiew ; Orkiestra "Syrena-Redord" ; Zofia Terné, śpiew ; Orkiestra "Columbia" ; Kazimierz Krukowski, śpiew ; Mieczysław Fogg, śpiew ; Orkiestra Henryka Warsa ; Ludwik Lawiński ; Konrad Tom ; Zula Pogorzelska ; Wiera Gran, śpiew ; Orkiestra Jerzego Gerta.
Date/time and place of an event note
Nagrano między 1929 a 1939 rokiem.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again